Радио Милева
пренесени гени

Хана е цела на мама: Ќерката на Наташа Беквалац порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Хана е цела на мама: Ќерката на Наташа Беквалац порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Хана Икодиновиќ, најстарата  ќерка на Наташа Беквалац од првиот брак со ватерполистот Данило Икодиновиќ, ги изненади сите со ново видео во кое „флертува“ со камерата додека се шета.

Ова видео набрзина собра многу лајкови и комплименти, со оглед на тоа што претходно не можевме да ја видиме Хана во вака опуштено издание.

Многумина коментираа колку Хана е убава исто како мајка си и како е очигледно дека ќе биде заводничка исто како популарната пејачка.

Наташа и Хана неодамна споделија заедничка фотографија кога „малечката“ го славеш својот 15-ти роденден, на која се гледа дека пејачката и ги пренела своите гени на нејзината ќерка, кога е убавината во прашање.

Хана се роди на 17-ти март 2007 година, кога цветаше љубовта меќу Наташа и Данило. Помладата ќерка Катја пак, пејачката ја роди 11 години подоцна, во 2018 година, додека беше во брак со Лука Лазукиќ.

Фото: Инстаграм принтскрин/#hanaikodinovic

Останати вести од Радио Милева