Радио Милева
вистинско богатство

Цеца се пофали со чанта изработена од кожа на ној и скапоцени влечки, за кои и светските ѕвезди би и позавиделе (фото)

Цеца се пофали со чанта изработена од кожа на ној и скапоцени влечки, за кои и светските ѕвезди би и позавиделе (фото)

Најголемата балканска ѕвезда Цеца Ражнатовиќ важи за една од најстилските дами од домашната јавна сцена. Секогаш е облечена по најнова мода, а нејзината облека често привлекува посебно внимание.

Имено, Цеца  на нејзиниот Инстаграм профил фотографирала чанта на познат светски бренд чија вредност е 10.000 евра.

Ова модно парче е направено по нарачка и ретко кој го поседува. Заедно со комбинацијата пејачката додаде и бели влечки од познат бренд чија цена е околу 500 евра.

Да потсетиме, пејачката Светлана Ражнатовиќ наскоро ќе наполни 49 години, а се уште може да се пофали со витка линија. Цеца често ги истакнува своите облини со предизвикувачки стајлинг, а познато е дека пејачката се грижи за својот изглед, на што би и позавиделе и нејзините двојно помлади колешки.

фото:Принтскрин/Инстаграм/cecaraznatovic

Останати вести од Радио Милева