Радио Милева
се опушти

Цеца Ражнатовиќ на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во проѕирен фустан, па ги покажа гаќичките (фото)

Цеца Ражнатовиќ на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во проѕирен фустан, па ги покажа гаќичките (фото)

Цеца Ражнатовиќ на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во провокативно издание.

Пејачката за ова прилика одбрала креација со чипка и извезени детали и ги воодушеви сите присутни. додека Цеца позирала пред фотоапаратите од светлото од блицовите и се осветли провидниот фустан гледајќи и се гаќичките на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lazar Ilić (@lazarilic)

Во прв план беше и нејзиното длабоко деколте, кој никој не остави рамнодушен. Ражнтовиќ расположена влегла на снимање и разговарала со колегите.

За потсетување, Цеца Ражнатовиќ дојде наместото на Јелена Карлеуша која ги напушти „Ѕвездите на Гранд“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @cecaxanastasijaa

 

фото: инстаграм/звезде гранда

Останати вести од Радио Милева