Радио Милева
Гурманка

Цеца Ражнатовиќ ја покажа својата духовита страна: „Не сум имала ниеден маж што мирисал на запршка“

Цеца Ражнатовиќ ја покажа својата духовита страна: „Не сум имала ниеден маж што мирисал на запршка“

Пејачката Цеца Ражнатовиќ се појави на снимањето на популарното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ во бела, атрактивна комбинација како каубојка.

Цеца овој пат проговори за чудните јадења кои ги пробала., секако по прашање на присутните медиуми.

– Тоа е познато, јас сум месојад. Јадев месо од различни диви животни. Единственото нешто што никогаш не можев да пробам беа полжавите, кога ќе се сетам како изгледаат, навистина не можам. Но, јас пробав змии, зебри, ноеви, месо од ајкула, крокодили – рекла Ражнатовиќ и даде свое мислење дали подобри готвачи се мажите или жените.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

– Не знам. Тоа се прави од љубов. Тоа се луѓе кои сакаат да го прават тоа и затоа сето тоа е толку вкусно. Но, јас немав ниту еден маж кој мириса на запршка – рекла Цеца и ги насмеала новинарите.

фото:ИнстаграмЦеца/ Принтскрин Ѕвездите на Гранд

Останати вести од Радио Милева