Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ ги растажи фановите со новото видео: „Како се погрешни деновите без тебе“

Цеца Ражнатовиќ ги растажи фановите со новото видео: „Како се погрешни деновите без тебе“
фото: Дамир Дервишагиќ

За разлика од многумина кои вчераа го славеа „Денот на вљубените“, а ако судиме по објавата на „Инстаграм“, Цеца Ражнатовиќ не беше расположена на тој ден.

Пејачката се снимила во автомобил, а во позадина ја слушала песната „Остани ѓубре до краја“.

Во дел од песната има стих „Како се погрешни деновите без тебе, ни пијалокот не може да помогне“ има во дел од песната.

Таа не потенцираше на кого го посветува ова видео.

За потсетување, Цеца наскоро ќе добие снаа, односно нејзиниот син Вељко се сврши со Богдана.

Останати вести од Радио Милева