Радио Милева
ретка глетка

Цеца позираше без шминка: Изгледа како постара сестра на нејзината ќерка Анастасија (фото)

Цеца позираше без шминка: Изгледа како постара сестра на нејзината ќерка Анастасија (фото)

Членката на жирито на актуелната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, пејачката Цеца Ражнатовиќ, позираше со учесникот на оваа шоу програма, Енис Тодиќ, кому му е ментор во споменатиот музички натпревар.

Енис на социјалните мрежи објави фотографија со Цеца од студиото, и покажа како го поминуваат времето кога не се во просториите каде се снимаат „Ѕвездите на Гранд“.

Со нив беше и продуцентот на споменатата шоу програма Владан Стојковиќ, кој заедно работат на најдоброто можно претставување на Тодиќ во продолжение на натпреварот.

Цеца позираше без шминка, во лежерно издание, онаква каква што ретко ја гледаме во јавност, а судејќи по нивната насмевка и тие уживаат во тоа што го работат.

Она што на прв поглед може да се забележи е дека Цеца изгледа како повосрасна сестра на нејзината ќерка Анастасија. Шминката очигледно и додава во години бидејќи вака изгледа доста помладо.

фотоИнстаграм/ Цеца Ражнатовиќ/Енис Тодиќ

Останати вести од Радио Милева