Радио Милева
зад камери

Цеца откри што и прави Шерифовиќ под масата за време на снимањето на „Ѕвездите на гранд“: „Ем ме галиш, ем ми штипеш“ (видео)

Цеца откри што и прави Шерифовиќ под масата за време на снимањето на „Ѕвездите на гранд“: „Ем ме галиш, ем ми штипеш“ (видео)

Новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ продолжува да крева голем прав во јавноста, а членовите на жирито неколку пати истакнаа дека доаѓањето на Цеца Ражнатовиќ внело нова енергија.

Фолк-ѕвездата не остана рамнодушна, па на секоја прозивка умееше да возвратим а тоа се гледа и во краткото видео што на Инстаграм го сподели Марија Шерифовиќ.

Имено, во улога на водител, евровизиската победничка ги интервјуираше своите колеги од жирито, а најинтересен е коментарот токму на Цеца, која раскажа какви ѝ се впечатоците од првиот круг на музичкиот натпревар.

-Трауматични, љубов моја, од тебе… Бидејќи ме малтретираш, хронично, врескаш на мене, ме штипкаш под масата… Ем ме галиш, ем ме штипеш, сешто ми правиш, но не се бунам“, смеејќи се одговори Ражнатовиќ.

 

Останати вести од Радио Милева