Радио Милева

Цеца објави ретро фотогрфија на која има само 9 години (фото)

Цеца објави ретро фотогрфија на која има само 9 години (фото)
фото:цеца ражнатовиќ/инсатграм

Цеца Ражнатовиќ со своите следбеници на „стори“ на Инстаграм сподели никогаш видена снимка од нејзиното детство.

Фолк ѕвездата се сети на моментот кога имаше само 9 години, а уште тогаш веќе била на сцената и не го испуштала микрофонот рацете.

Во споменатото видео, Цеца има кратка коса, носи бела кошула, држи микрофон во раката и пее.

фото:цеца ражнатовиќ/инсатграм

– Имам 9 години – напиша Цеца за видеото, кое ги изненади нејзините бројни фанови.

Останати вести од Радио Милева