Радио Милева
во тренд

Цеца направи впечатлива промена: „Воодушевена сум“ (фото)

Цеца направи впечатлива промена: „Воодушевена сум“ (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ направи драстична промена во својот изглед и ги воодушеви следбениците.

Имено, пејачката сакаше да направи впечатлива промена односно направи шишки кои се во тренд оваа сезона.

Фолк ѕвездата со новиот изглед  се пофали на социјалните мрежи. Имено, таа се снимаше во кратките приказни на „Инстаграм“ и додаде дека е воодушевена од новиот изглед.

фото: Принтскрин/инстаграм

Нејзините следбеници сигурно ја опсипале со позитивни коментари, вас како ви се допаѓа во вакво издание?

Останати вести од Радио Милева