Радио Милева
кадрава...

Цеца на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ шокираше со новиот имиџ: „Денес сум Лидија Вукичевиќ“ (ФОТО)

Цеца на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ шокираше со новиот имиџ: „Денес сум Лидија Вукичевиќ“ (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави на снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ и шокираше со својот нов имиџ.

Штом излегла од џипот, веднаш добила коментари за изгледот, а Цеца низ насмевка одговорила:

„Денеска сум втора Лидија Вукиќевиќ“ – изјавила Цеца за Блиц.

Фолк ѕвездата овој пат се појави со фризура со афро кадрици кои се со децении заштитен знак на актерката Лидија Вукиќевиќ, а сите коментираа дека оваа фризура и стои одлично.

Цеца била расположена, иако претходната вечер до доцна во ноќта уживала со својот колега и пријател Аце Лукас на свадбената веселба на неговиот син.

Фото: Инстаграм принтскрин/cecaraznatovic/zvezdegranda

Останати вести од Радио Милева