Радио Милева
не фрлајте по пејачката...

Цеца на настап од една своја обожавателка доби играчка… во глава! (ВИДЕО)

Цеца на настап од една своја обожавателка доби играчка… во глава!  (ВИДЕО)

Цеца Ражнатовиќ имаше случајна, непријатна ситуација со обожавателка на еден од нејзините настапи, а снимката набрзо заврши на социјалните мрежи.

Имено, обожавателката се проби до првиот ред со голема плишана играчка која сакаше да и ја подари на својата саомилена пејачка. Но бидејќи меѓу неа и сцената на која пееше Цеца ја делеше метална ограда и прилично растојание, таа во еден момент ја фрли играчката кон пејачката. Играчката за малку ќе ја погодешеше Цеца во главата, иако судејќи според видеото, тоа не и беше намерата на девојката.

Пејачката само се насмеа и продолжи да ги пее своите песни. Иако се’ заврши добро, ова видео осамна на социјалните мрежи и стана вирален хит.

Останати вести од Радио Милева