Радио Милева
јавна љубов

Цеца има нова снајка: Вељко не се одлепи од новата девојка! (ФОТО+ВИДЕО)

Цеца има нова снајка: Вељко не се одлепи од новата девојка! (ФОТО+ВИДЕО)

Синот на фолк иконата Светлана Цеца Ражнатовиќ, завчеравечер пристигна на прослава во главниот град, придружуван од нова избраничка. Двајцата разменуваа нежности цела вечер.

Вељко дојде со насмевка и седеше меѓу сестра му Анастасија и новата девојка. Тие постојано пиејаалкохолни пијалоци и уживаа во музиката. Беше многу убаво, а според Вељковата насмевка и поглед, би се рекло дека е многу заљубен во неговата нова избраничка“ – вели изворот.

Обајцата за цело време биле многу расположени. Постојано разменувале нежности и пееле песни. Се чинело дека уживаат во тоа што се заедно. Иако имало медиуми во салата, Вељко за тоа не се грижел многу. Тој постојано ја бакнували гушкал својата сакана. Таа не е позната во јавноста, па многумина се прашуваа која е новата избраница на синот на Цеца и дали можеби токму таа е потенцијалната снаа?

Останати вести од Радио Милева