Радио Милева

Цеца и Анастасија во тага: Близок пријател на нивното семејство брутално претепан!

Цеца и Анастасија во тага: Близок пријател на нивното семејство брутално претепан!

Познатиот белградски фризер и близок пријател на Цеца и Анастасија Ражнатовиќ, Стеван Радивојевиќ, вчеравечер бил нападанат и претепан во својот фризерски салон во Белград.

Наводно неколку луѓе влегле во неговиот салон и физички го нападнале.

Тој денеска се огласил на својот Инстаграм и потврдил дека се случил скандалозен инцидент.

Инаку, Стеван е најблискиот пријател на славното српско семејство, а каде и да одат што и да прават, тој постојано е со нив, дури може да се каже дека живее со нив во вилата.

Стеван често знае да покаже дека спие во ист кревет со Анастасија, а пак таа секојдневието не може да си го замисли без него. Оттука мајката и ќерката и тоа како се тажни и револтирани поради ваквата немила случка.

 

Останати вести од Радио Милева