Радио Милева
провокативна

Бујните гради ги покри со раце: Сопругата на фудбалерот позираше топлес среде улица (фото)

Бујните гради ги покри со раце: Сопругата на фудбалерот позираше топлес среде улица (фото)

Бујните гради ги покри со раце: Сопругата на фудбалерот позираше топлес среде улица (фото)

Манекенката Јовања Швоња заедно со своето семејство, фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ и двете деца живее во Италија, а позната е по нејзините провокативни фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

Овој пат, Јована низ улица прошета можеби во најпровокативното издание досега – топлес.

Имено, таа на себе има само фармерки, а додека на горниот дел од телото нема ништо, па бујните гради ги покри со раце.

Јована на оваа објава ги забрани коментарите, но затоа пак доби еден куп лајкови.

фото: инстаграм/јована ѓорѓевиќ

Останати вести од Радио Милева