Радио Милева
Тато не и се меша

Бујната предница во фокус: Ќерката на Здравко Чолиќ го „запали“ Инстаграм во костим за капење кој едвај и ги собра градите (фото)

Бујната предница во фокус: Ќерката на Здравко Чолиќ го „запали“ Инстаграм во костим за капење кој едвај и ги собра градите (фото)

Ќерката на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ, со најновата објава на социјалните мрежи започна лавина од коментари.
Таа позираше во шарен костим за капење кој ги истакна нејзините облини, особено бујните гради и покажа колку е секси.
Таа ова лето го поминува во Грција, од каде секојдневно позира во предизвикувачки пози. Откако објави фотографија од која покажа колку е идеално градена, а потоа и она во бикини кое едвај и ги држи градите, на ред дојде фотографија на која повторно доминира нејзината линија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)

Луѓето коментираа колку е магична, прекрасна и убава и како нејзиниот татко може само да се гордее со таква ќерка.
Инаку, Здравко пред извесно време проговори за Уна и нејзините чести објави на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)

– Така и се допаѓа на Уна. Таа е многу пријателски расположена и комуникативна, така што тоа веројатно и значи. Тоа се години кога сите имавме некои набљудувања, фантазии и слично. Јас не се мешам. Да погледнам на Инстаграм, веројатно нешто ќе ми пречеше, па не влегувам – откри познатиот пејач.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева