Радио Милева
не плашете се, покажете се...

Бугарската старлета Жанета-„Ракета“ во аутфит од секс шоп: Русокосата убавица како садо-мазо зајачица (ФОТО)

Бугарската старлета  Жанета-„Ракета“ во аутфит од секс шоп: Русокосата убавица како садо-мазо зајачица (ФОТО)

Скандалозната бугарска старлета, мисица и модел Жанета Осипова, кај нас позната како „Жанета – Ракета“ уште еднаш го демонстрираше сиот свој телесен раскош на најексплицитен начин.

Овој пат како секси садо-мазо зајачица!

Расната русокоса која ја освои титулата „Мис старлета“ се фотографираше во оскудно провидно боди од црна тантела и кожени еротски додатоци, какви што се носат при секс игрите за возрасни.

За да ја засили волшебната игра на сетилата, русокосата убавица лицето го прекрила со кожна маска налик на  неодоливо привлечна и пожелна, секси зајачица.

Жанета не остава многу на фантазијата,однапред  фотографирајќи се од сочните усни до бујните гради,  и секако она што во одразот на огледалото се гледа одзади… извајаната обла задница на порочната садо-мазо зајачица!

„Бидете благодарни за она што сте! Не плашете се, покажете го… Со маска може секој“ – порачува старлетата.

На што ли се’ е подговена, знае само Осипова. Судејќи според фотографиите, само еден поглед на русокосата садо-мазо убавица и на многумина веќе им… „тече низ ногавица“!

Фото: Инстаграм принтскрин/janetaosipova

Останати вести од Радио Милева