Радио Милева
прашања од „гола“ постела...

Бугарската старлета Џулијана Гани спие само по долна облека, а се буди само со едно прашање, кое предизвикува колективна желба (ФОТО)

Бугарската старлета Џулијана Гани спие само по долна облека, а се буди само со едно прашање, кое предизвикува колективна желба (ФОТО)

Бугарската убавица Џулијана Гани ги натера мажите да им падне вилицата откако објавија зачудувачки секси фотографија на својот Инстаграм профил.

На фотографијата, старлетата се испружила на својот кревет во провокативна поза. Се чини дека дури и студеното време надвор не може да ја спречи русокосата да спие полугола, претпочитувајќи да носи само оскудна, секси долна облека без пижами. Секасапилната фото-поза ја зачини со уште попровокативно прашање: „А вие  како се будите?“

Жешката фотографија ги заинтригира и препоти мажите и ги натера да и возвратат исто така со повеќе провокативни и скокотливи одговори во кои се содржани и прашања од типот:  „Прекрасно, но ако е со тебе!“, „Соблечи го тој градник“, „Исто како тебе“, „ Јас лично би сакал да се будам до тебе, ако може“… се само некои од коментарите со кои ја преплавија радосните машки следбеници, Инстаграм страницата на убавицата, која им возврати во свој стил – со нова разголена фотографија од постела и ново прашање:

„А кои се вашите најсмели желби?“ – праша старлетата.

Одговорите допрва следуваат, но едно е извесно: Нејзината појава, само едно предизвикува – колективна желба! Како универзален одговор на нејзиното прашање.

Фото: Инстаграм принтскрин/djuliana_gani

 

 

Останати вести од Радио Милева