Радио Милева
„загорена“

Бугарската старлета Десислава си посака секс преку социјалните мрежи?! (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Бугарската старлета Десислава си посака секс преку социјалните мрежи?! (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Една од најпознатите бугарски старлети  Десислава, позната како Деси -Фотосесија, си посака секс преку социјалните мрежи.

Најпрвин  силиконската убавица намачка дел од телото со мед, па сними неколку селфи клипчиња на кои прави провокативни пози и движења и се допира по бујните атрибути.

A post shared by Dimitrova_desi (@desi_playmate) on

Ден подоцна, очигледно откако останала без додворувач,  Деси постирала провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, на кои не е јасно дали позира таа самата или е некоја друга дама?

#fresh ?

A post shared by Dimitrova_desi (@desi_playmate) on


Сепак, пораката е повеќе од јасна, пишува бугарски “Телеграф”.

A post shared by Dimitrova_desi (@desi_playmate) on

Сепак најинтересни беа коментарите покрај постираните фотографии од типот: „Само да не ти е толку кисела?“ или оној: „Уште да си ја исчистеше калта од под ноктите, нема да има друга како тебе…“! И судејќи од прикажаното на  фотографијата – не се далеку од вистината!

Останати вести од Радио Милева