Радио Милева
Раскошна и расна...

Бугарската пејачка Андреа нуди толку возбудлива глетка, од која и среде зима низ уши ќе ви „чури пареа“! (ФОТО)

Бугарската пејачка Андреа нуди толку возбудлива глетка, од која и среде зима низ уши ќе ви „чури пареа“!  (ФОТО)

И покрај паниката и пандемијата од коронавирусот, русокосата Бугарка, музичката ѕвезда Андреа продолжува да си го тера животот… Онака, како што ќе и се „ќефне“. Зимата ја навјасала цела Европа, а го  „смрзна и Балканот“, па затоа цицлестата пејачка реши да се пресели барем на некое време во потоплите краишта.

По новогодишната разголена фотосесија која аАндреа ја сподели како еротска атракција, нејзината нова дестинација е на другиот крај на овој свет – сончевиот Египет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea (@andreabulgaria)

Таму, во еден луксузен ресорт покрај базенот ги минува зимските јануарски денови баеги разголено… Дури и повеќе од она што е дозволено, барем за јавноста.

Но, познато е уште од порано дека Андреа не се срамува, напротив неретко го полни својот Инстаграм и социјалните мрежи со нови разголени секси фотографии во различлни пози, кои покрај пеењето кариерата и одржуваат во живот. Зашто атрактивната Бугарка и покрај годините се’ уште изгледа апсолутно привлечно, провокативно, сексапилно и заводливо… со еден збор – неодоливо!

Особено кога ќе ги сподели бујните атрибути во долна облека или костим за капење,  како во случајов, кој со обете раце виско го подигнала па под врелото египетско сонце среде зима, речиси ја покажа својата интима.

Без оглед дали стои или седи крај базенот, Андреа со своите секси пози ќе ви го разубави и стопли денот.

Однапред бујна, русокоса силиконска убавица, одзади извајана, крушковидна, заоблена задница…  Мажите вријат од возбуда  штом  ја погледнат вака раскошна и расна цицлестата Андреа… Глетка од која и среде зима низ уши им чури пареа!

Фото: Инстаграм принтскрин/andreabulgaria

 

Останати вести од Радио Милева