Радио Милева
исончана и сочна

Бугарската фолкерка Марија испружена на плажа во еротски пози: Исончана задница и парче сочна лубеница меѓу нозе! (ФОТО+ВИДЕО)

Бугарската фолкерка Марија испружена на плажа во еротски пози: Исончана задница и парче сочна лубеница меѓу нозе! (ФОТО+ВИДЕО)

Кралицата на лесните ноти,  бугарската пејачка Марија ги препоти своите следбеници од посилниот пол со последните жешки објави на социјалните мрежи. Поп-фолк пејачката објави кратко видео и неколку фотографии од плажа.

На видеото Марија испружена на стомак, додека го сонча грбот го снимала најдоброто од себе одзади – големата заоблена исончана задница.

„Ехо. Да видам кој е тука. Каде се најслатките? “, на пишала покрај видео клипот, не потенцирајќи на кого мисли кога вели најслатките? Веројатно на своите обожаватели?!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A R I A (@maria_official_bulgaria)

Од позадината јасно е дека пејачката е на море, но не е јасно каде точно престојува.

На следното видео пејачката го покажува и лицето, упатувајќи куса порака: „Ве сакам“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A R I A (@maria_official_bulgaria)

Додека на фотографијата јасно се гледа како Марија онака расчекорена, со широко раширени нозе, седи на лежалката во машки скут, фокусот е на парчето црвена, сочна лубеница или на она што се гледа под неа?

Зависи кому какво освежување му треба или кој на каков кадар се „пали“?! Иако нема вистински маж кој не би посакал, Марија „да го гали!“

Останати вести од Радио Милева