Радио Милева
на инсулински инјекции

Бугарската фолкерка Галена толку ослабе што од неа останаа само „коски и кожа“: Бујните силиконска гради како „издишани балони“ (ФОТО)

Бугарската фолкерка Галена толку ослабе што од неа останаа само „коски и кожа“: Бујните силиконска гради  како „издишани балони“ (ФОТО)

Бугарската фолкерка Галена толку многу ослабе, што речиси се стопи, па од бујните гради остана само нејзиниот скромен силикон кој на нејзиното слабо тело изгледа се помал. така што сега Галена е веќе најслабата фолкерка.

Пејачката се плаши да ги прекине инсулинските инјекции со кои ослабе и продолжува да слабее. Пејачката сега изгледа како скелет од коски и кожа и вештачки заби.

Главата на Галена изгледа огромно во однос на нејзиното тело тешко едвај 40 килограми, на што и завидуваа некои колешки.

Додека тие се измачувале со диети, Галена повеќе од половина година земала инсулински инјекции и така успеала да изгуби околу 15 килограми.

„Од неа останаа само коски и заби, нема ништо секси“, коментираат следбениците на фолк ѕвездата, чии некогаш бујни силиконски гради сега изгледаат како „издишани балони“.

Фото: Инстаграм принтскрин/galena1

 

Останати вести од Радио Милева