Радио Милева

Бугарската фолк пејачка разголена в постела: „Колку многу пропуштаат оние што не ме следат…“ (ФОТО)

Бугарската фолк пејачка разголена в постела: „Колку многу пропуштаат оние што не ме следат…“ (ФОТО)

Бугарската фолк ѕвезда  Есил Дјуран по  примерот на нејзините колешки се фотографираше гола во креветот. Крај фотографијата 48-годишната пејачка постираше натпис: „Колку многу испуштаат оние кои не ме следат во Инстаграм”. Фотографијата собра десетици коментари на фановите кои ја пофалија за нејзината добра форма и женственоста што таа ја покажува.

Пејачката оддамна нема нов хит, а нејзините настапи се доста проретчени.

Првично, таа го објаснуваше своето апстинирање од музиката со желба да ја развие својата модна линија, но досега, на овој план работите не изгледаат розово за пејачката. Вертојатно затоа убавата Есил реши на овој начин да го привлече вниманието.

Останати вести од Радио Милева