Радио Милева
фризирана

Бугарската фолк пејачка Џулија ја „напумпа предницата“, па обожавателите ја урнаа фан страницата (ФОТО)

Бугарската фолк пејачка Џулија ја „напумпа предницата“, па обожавателите ја урнаа фан страницата (ФОТО)

Бугарската фолк пејачка  Џулија, која беше луда по наследникот на легендата Тони Стораро, ги запали социјалните мрежи со бујно деколте, па фановите речиси ја урнаа нејзината страница, пишува “Бугарија денес“.

Фолк ѕвезда со објавата на социјални мрежи на слободни  фотографии предизвика хаос. Досега, Џулија го откриваше своето тело самово нејзините видеа, бидејќи таа е луда по фитнесот. Но таа ги покажуваше само мускулите, а обожавателите повеќе сакаат да гледаат  бујното деколте.

Сепак, во желбата да стане популарна, Џулија инвестираше солидни средства во пумпање на градите и веќе за неколку броја плус, големината на градникот стана импресивна.

Засега, дамата се ограничи само на фотографии, но зголемената предница  наскоро ќе биде “вклучена” и во некој од нејзините нови видеа.

Извор: Новини.бг

 

Останати вести од Радио Милева