Радио Милева
секси пози од студио

Бугарската фолк ѕвезда Марија клекната на колена со „напупен“ задник снимаше нова песна (ФОТО)

Бугарската фолк ѕвезда Марија клекната на колена со „напупен“ задник снимаше нова песна (ФОТО)

Кога бугарската фолк ѕвезда Марија неодамна категорично изјави дека ја напушта сцената, беше јасно дека нејзините зборови се свушност само ПР трик, кој не помина многу време,  да се потврди. Сексапилното мињонче од Стара Загора не го одржа ветувањето и не додржа на зборот, па за помалку од седум месеци  повторно го зграпчи… микрофонот.

Испровоцирана од нејзината колешка Цветелина Јанева и една од нејзините најпрепознатливи песни, на која Мара направи кавер-верзија: „Ајде, расплачи ме“, чиј оригинал датира од 2012 година.

„Драги мои, поздрав! Вечерва снимив песна! Најомилена од сите досега, а ова е причината за оваа моја одлука … Сакам да и се заблагодарам на една дама, вистински пријател и колега што ми ја даде! Те сакам и ти благодарам драга“ – напиша Марија на Инстаграм, а нејзината благодарница беше упатена до Јанева.

Пејачката го запали Инстаграм не само со објавата туку и со фотографијата, објавувајќи прилично скокотлива поза на која кадарот се фокусира на нејзиниот задник, а потоа објави и видео во кое го пее рефренот во студиото, во живо.

Марија објасни дека едвај чека да сними песна повторно. Бринетата вети дека ќе се качи на сцената, веднаш штом ќе се отворат рестораните, кафеаните и клубовите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A R I A (@maria_official_bulgaria)

Останати вести од Радио Милева