Радио Милева
повторно дразни...

Бугарската фолк ѕвезда Камелија направи селфи во огледалото со голо газе! (ФОТО)

Бугарската фолк ѕвезда Камелија направи селфи во огледалото со голо газе! (ФОТО)

Бугарската фолк ѕвезда Камелија повторно ги провоцираше нејзините фанови со скандалозна фотографија.

Русокосата фурија како што ја нарекуваат, си направи навидум обично селфи, но далеку поинтересен е одразот во огледалото зад неа, на кој се гледака како жолтата маичка на Ками доволно се поткренала за целосно да и го открие нејзиниот затегнат задник.

На прв поглед, ништо не може да се види освен многу обично селфи.

Но, со зголемување на неговиот план наназад, на виделина излегува голото газе на пејачката, кое блеска во сиот негов сјај.

Камелија отсекогаш знаела како да го привлече вниманието на публиката, а со тоа да ја задржи и својата позиција во шоубиз индустријата, постојано наоѓајќи начин за рекламирање на својот имиџ.

Скандалозни,  полу-голи фотографии на Интернет е само еден од начините за билдање на популарноста на кои таа типува.

Извор: Нотзона.бг

Останати вести од Радио Милева