Радио Милева

Бугарска старлета им препорачува рецепт на девојките како да дојдат до џип (видео)

Бугарска старлета им препорачува рецепт на девојките како да дојдат до џип (видео)
фото:принтскрин/инсатграм

Поранешниот член на „Задруга“, Филип Мијатов, кој го напушти реалното шоу по само неколку дена во него, сподели видеа од старлета од Бугарија на својот Инстаграм.

Тој сакаше да докаже, како што напиша, дека српските старлети сепак не се најлоши.

Оваа девојка има огромна уста, поточно силикон во усните, оперирано лице и не крие дека обожава пари.

Обожава и џипови, а ги советуваше девојчињата дека доколку сакаат да возат џип, прво мора да потемнат добро во солариум.

Останати вести од Радио Милева