Радио Милева

Брутано секси: Разголениот Саша Ковачевиќ ги спушти мокрите гаќички за капење и ги остави обожавателките со подзинати усти (фото)

Брутано секси: Разголениот Саша Ковачевиќ ги спушти мокрите гаќички за капење и ги остави обожавателките со подзинати усти (фото)

Српскиот пејач, Саша Ковачевиќ со една фотографија го „запали“ Инстаграм.

Имено Ковачевиќ покрај многубројните хитови кој ги испеа изминативе години, фановите го следеа и додека полека но сигурно го билдаше своето тело, па сега го знаат и како мошне мускулесто момче.

Пејачот често знае да објави некоја провокативна фотографија истакнуваќи ги своите мускули.

Балканскиот шармер објави фотографија како ужива покрај базен, каде акцент е ставен на неговите стомачни мускули. Фотографија која не е за љубоморни мажи и жени со слабо срце, зашто на неа Саша покажа што има под маичката.

Затегната кожа и планина од „плочки“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic)

Саша ги спушти провокативно мокрите гаќички за капење, па мног обожаателки ги остави со подотворена уста од приложеното.

-Одморот заврши, стои описот во објавата, па до болни батерии  Ковачевиќ им се враќа на настапите низ Балканот.

фото:Инстаграм/Саша Ковачевиќ

 

Останати вести од Радио Милева