Радио Милева
предна танга...

Брутално скандалозна модна комбинација на Карлеуша: Горе розово сако, долу голо дибидус… за 18+ (фото+видео)

Брутално скандалозна модна комбинација на Карлеуша:  Горе розово сако, долу голо дибидус… за 18+  (фото+видео)

Јелена Карлеуша одново позираше во брутално скандалозна модна комбинација. Овој пат пред својата куќа на Дедиње, облечена во креација која одозгора изгледа како сако, а долу…  Долу речиси голо… Едвај една лентичнка која дури и многу малку покрива. Налик на танга однапред, како и тангата одзади. А лентичката држи колку да не и испадне… знаете веќе што. Зашто моделот е таков што е тесно поврзана со сакото, налик на женско боди кое истата и ја крева нагоре, односно прави лентата и одзади и однапред длабоко да потоне во „долината на желбите“!

Пејачката во оваа прилика покажа како и прилега розовата боја на нејзината долга руса коса, а  за малку и на сето останато.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Следбениците на Инстаграм и напишаа дека Карлеуша изгледа како „да ја облекла танга наопаку“, а на видеото таа со обете раце постојано ја притиска лентата да остане припиена, за да не и избега од „лежиштето“  лево или десно, па својата мазна интима  „русокосата рибетина“ да ја остави на „гола ветрометина“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Јелена Карлеуша

Останати вести од Радио Милева