Радио Милева
позира во бикини

Брутално секси: Поранешната на Бака Прасе ги запали мажите со позите пред огледало (фото)

Брутално секси: Поранешната на Бака Прасе ги запали мажите со позите пред огледало (фото)

Ања Благојевиќ, попозната како Ања Бла, се најде во центарот на вниманието уште кога започна, а потоа ја раскина и врската со Бака  Прасе, кој веќе некое време ја уништува преку социјалните мрежи.

Сите зборуваа за нејзините прекари, а згодната бринета неодамна сето тоа го „фрли“ во втор план кога сподели фотографии од својот одмор на кои позира во бикини.

Познато е дека Ања многу се грижи за својот изглед и е посветена на напорните тренинзи со кои го одржува, а сега покажа резултати.

Таа позираше пред огледало во гаќички и  градник, а комплименти за нејзината витка линија доаѓаа од сите страни.

„Брутална си “, „Убава“, „Леле“, „Бомба“ беа само неколку од нив:

Фото: Принтскрин/Инстаграм/anjablaa

 

 

Останати вести од Радио Милева