Радио Милева

„Брутална риба“: Тијана Дапчевиќ позираше во костим за капење, а нејзиниот изглед предизвика лавина реакции (фото)

„Брутална риба“: Тијана Дапчевиќ позираше во костим за капење, а нејзиниот изглед предизвика лавина реакции (фото)

„Секоја чест госпоѓо“, „Беше и остана рибетена“, „Блескаш“, „Костимот за капење ти стои лудило“…

Ова се само мал дел од коментарите кои се најдоа на профилот на Инстаграм на Тијана Дапчевиќ откако таа објави серија фотографии во костим за капење.

Според приложеното, Тијана е на летен одмор во Грција, па оттаму разладена и насолена од морето и сончана, Тијана најде место за позирање во розов едноделен костим за капење и серијата позирање започна…

Вака, така или онака, Дапчевиќ зрачи со женственост и сексапил, а особено со самодоверба откако успеа за да ослаби и да облече костим за капење.

Таа нејзина рефлексија во фото-објективот ја забележаа нејзините следбеници кои не можеа да останат имуни да и поласкаат во коментар и да и стават симбол од срценце за она што го видоа.

Ведра и позитивна, Тијана едноставно зрачи во својата харизма дополнително насликана од летната морска вибрација.

фото:Инстаграм/Тијана Дапчевиќ/stamenkovic.nenadsaicaf

Останати вести од Радио Милева