Радио Милева
Глетка за чиста петка

Брутална провокација: Оваа Македонка ја има најжешката фотографија на плажа со напрчен задник во танга (фото+видео)

Брутална провокација: Оваа Македонка ја има најжешката фотографија на плажа со напрчен задник во танга (фото+видео)

Во домашните портали честопати можеме да прочитаме за Македонката која го има најдоброто га*е, епитет кој не случајно е прилепен за познатата македонска финтес инструкторка Ана Стојанова.

Ако за некои девојки и жени совршената линија треба да биде манекенска, за други пак облините се број еден.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @annstojanova

Ана Стојанова е во оние вторите, па здравото тело и здравиот начин на живот се број еден за нејзините следбенички во програмата која им ја нуди.

Нејзините летни фотографии од плажа се рај за очи и за припадниците на посилниот пол, но и за жените кои сакаат ваков маркантен и секси изглед, оформени мускули и цврсто тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @annstojanova

Клекната покрај брегот, Ана позираше со сиот свој телесен раскош , па додека мажите воздивнуваа, пофалбите од жените на нејзина сметка, оправдано пристигнуваа.

„Тренирај, доминирај, мотивирај ме, си газиме…“ пишува Ана во описот на својата објава, онака напрчена клечеечки, нудејќи им и мотивација плус на нејзините верни следбенички. И секако инспирација за “сатисфакција“ на сите вистински мажи кои барем еднаш ги почувствувале благодетите на ваквата женска убавина!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @annstojanova

Многумина се согласија дека ова е глетка за чиста петка!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

фото: Инстаграм принтскрин/annstojanova

Останати вести од Радио Милева