Радио Милева
трудна „до заби.“..

Брои ситно до породувањето: Еве како изгледа Шехерезад во поодмината бременост (фото)

Брои ситно до породувањето: Еве како изгледа Шехерезад во поодмината бременост (фото)

Бергузар Корел, актерка попозната како Шехерзад и нејзиниот сопруг Халит Ергнеч го чекаат нивното трето дете.

Бремена актерка брои ситно до породувањето и едвај чека повторно да стане мајка. Таа уште повеќе е посреќна бидејќи конечно по два сина ќе добие ќерка.

Пејачката во кусите приказни на „Инстаграм“ објави видео на кое позира со пораснатот трудничко стомаче пред самото породување.

фото: инстаграм/принтскреин

Останати вести од Радио Милева