Радио Милева
коментари до недоглед

Бритни Спирс тотално одлепи: Пејачката го изгуби компасот, а од фотографиите фановите сметаат дека и треба помош (фото)

Бритни Спирс тотално одлепи: Пејачката го изгуби компасот, а од фотографиите фановите сметаат дека и треба помош (фото)
фото:профимедиа

Планетарната популарна пејачка Бритни Спирс очигледно целосно го изгубила компасот, па со секоја нова изјава или објава на социјалните мрежи сè подлабоко тоне во пропаст.

Бројот на нејзините скандали е огромен, а пејачката очигледно не планира да застане и да го среди својот живот.

Сега повторно ги шокираше сите, објавувајќи го најновото видео на Инстаграм, каде игра полугола, но тоа не е се’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

Покрај тоа што ги прекри интимните делови со најминијатурен горен дел и мини здолниште, таа се обиде да го соблече и тоа мало здолниште, пред камера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

На коментарите им се нема крај, но малку од нив се позитивни.

фото:Инстаграм принтскрин/Профимедиа

Останати вести од Радио Милева