Радио Милева
жешки кадри

Бритни Спирс ги помина сите граници: Гола, под тушот со експицитно видео им испрати порака на родителите   

Бритни Спирс ги помина сите граници: Гола, под тушот со експицитно видео им испрати порака на родителите   

Пејачката Бритни Спирс е позната по објавувањето на провокативни фотографии на социјалните мрежи, често позирајќи гола.
Сега објави неколку фотографии, но и кадри на кои позира целосно гола под туш.

На видеото можеше да се види како ги стиска голите гради, а она што особено ги шокираше луѓето е нејзиниот опис на една од овие провокативни фотографии.

Имено, таа откри дека се направени во Мексико, а рече дека го создала ова „Затоа што на Инстаграм не му се допаѓа кога луѓето го покажуваат своето тело“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

По ова, таа се обратила кон своите родители.

„Мамо и тато, ја поминав границата и успеав откако не пиев кафе 15 години. Мамо, сега можеме да одиме на кафе. Ме третираа подеднакво. Ајде да пиеме кафе и да разговараме“, напиша Бритни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

Фото:Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева