Радио Милева
не се одбрани...

Брендон ги изненади сите со неговата изјава: „Имав с*кс со Маја Маринковиќ“! (фото+видео)

Брендон ги изненади сите со неговата изјава: „Имав с*кс со Маја Маринковиќ“! (фото+видео)

Во следниот видео клип, „задругарите“ можеа да ја видат Супер Цвета, дисквалификуваната задругарка, како зборува за тоа како Бранислав Радониќ Брендон и рекол на Цвета да го покаже клипот на Маја Маринковиќ, по што Маринковиќ го опишала целиот скандал.

– Маја е спонзоруша, па сакав тогаш да ја почестам. Во тоа време се занимавав со јутјуб и добро ми одеше. Не сакаше тогаш да се снима, се изнервира, па намерно ја искористив заради маркетинг. Таа доаѓаше кај мене. Не знам, таа има некој проблем во главата – започна Брендон.

– Дали имавте с*кс – праша Милан.

– Да, неколку пати – рече Брендон.

– Кој бре ? Брендон и јас? Имавме секако… Знаете како, јас сум будала што им простив на луѓето кои го окупираат медиумскиот простор поради мене. Никогаш не сум била спонзоруша… Сега ова е многу грдо што го кажува. Ја кажав вистината, ми ја украде храната од зад креветот. Јас сум таква, им простувам на луѓето.  Јас му помогнав да ги снима тие клипови. Како можам да имам секс со личност која сака ист пол? – рече Маја. 

– Морам да кажам дека користев кондом со неа – додаде Радониќ.

– Слушнете како јас и Брендон имавме секс – се изненади Маја.

– Не знам како не се срами да го каже ова. Брендон е личност која после толку години дојде во реалното шоу и никаде го нема. Брендон, те нема никаде! Кога некој зборува, ти молчи, кога зборуваш, јас молчам…Кога камерата не е на нас, тој не ја гушка, а кога е, тој е товеднаш таму. Не може да каже за неа дека е спонзоруша, кога рече дека мачката му купила часовници и други работи. Таа мачка не постои – рекол Билал.

Фото:Принтскрин/Задруга

Останати вести од Радио Милева