Радио Милева
промена

Бремената Милена Антовска направи мала, но впечатлива промена (фото)

Бремената Милена Антовска направи мала, но впечатлива промена (фото)

Водителката Милена Антовска и нејзиниот сопруг Гордан Станковски ќе станат родители по вторпат.

Имено, водителката неодамна обзнани дека е бремена и дека повторно очекува девојче.

Антовска неодамна со семејството беше на одмор во Турција и сигурно ги наполнила батериите за новите ангажмани.

Меѓутоа, Милена сега направи мала, но впечатлива промена.Имено, таа посети фризерски салон и се одлучи да ја скрати косата, но и да ја осветли со руси прамени.

Русокоса?, праша водителката додека беше во фризерското студио.

„Мислам дека нема да ми стои, но затоа може вака“, напиша водителката.

Таа го покажа и крајниот резултат од разубавањето односно потскратената и осветлената коса.

Инаку, Милена и Гордан пред одморот во Турција го прославија 4иот роденден на нивната ќерка Лана Марија.

Останати вести од Радио Милева