Радио Милева

Бремената Кети Пери го покажа трудничкото стомаче (фото)

Бремената Кети Пери го покажа трудничкото стомаче (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/кетипери

Пејачката Кети Пери на почетокот на март откри дека е бремена, а еден месец подоцна заедно со својот партнер Орландо Блум открија дека очекуваат девојче.

Оттогаш нејзините фанови со нетрпение очекуваат нови детали, а Кети во последната емисија на „Американски идол“ ги почести со неколку информации.

фото: принтскрин/инстаграм/кетипери

Како што истакна се уште не знае што значи да се биде мајка, но секогаш имала мајчинско чувство кон своите пријатели и фанови.

Исто така, таа ги насмеа фановите велејќи дека нејзината ќерка во стомак удира секој пат кога ќе пее добар кандидат.

фото: принтскрин/инстаграм/кетипери

„Нека бидат добри, само не предобри затоа што сепак тоа е болно“ изјави Кети.

Освен тоа, пејачката во една од последните објави го покажа пораснатото трудничко стомаче, а повеќето забележаа драстична промена на физичкиот изглед на пејачката.

фото: принтскрин/инстаграм/кетипери

Останати вести од Радио Милева