Радио Милева
Гори од страст

Бремената Бојана Родиќ и нејзиниот сакан Мирко Шијан разменуваа нежности среде ресторан (фото)

Бремената Бојана Родиќ и нејзиниот сакан Мирко Шијан разменуваа нежности среде ресторан (фото)
фото:принтскрин/инсатграм

Бојана Родиќ и Мирко Шијан ќе станат родители за неколку месеци, а сега го прославија Денот на вљубените во ресторан во Белград.

Имено, синот на пејачката Гоца Божиновска се снимаше со бремената Бојана и напиша:

– Зарем животот не е една жена? Да, друже!

фото:принтскрин/инсатграм

Со нив беше сестрата на Бојана, Наташа која беше во друштво на идните родители кои очигледно одлично се забавувале.

фото:принтскрин/инсатграм

Инаку, Бојана и Мирко неодамна открија дека ќе станат родители, а идната мајка е на почетокот од бременоста.

Останати вести од Радио Милева