Радио Милева
ужива во бремноста.

Бремената Ана Севиќ ужива во зимските лудории: Вака изгледа во 7-иот месец од бременоста (фото)

Бремената Ана Севиќ ужива во зимските лудории: Вака изгледа во 7-иот месец од бременоста (фото)

Бремената Ана Севиќ го напушти Белград и замина да ужива на Тара заедно со семејството односно сопругот и двете ќерки.

Ана  повторно е бремена, па по две девојчиња сега очекува момче. Првото дете го доби од бракот со Дарко Лазиќ, ќерката Лорена, а второто девојче го доби со Даниел.

Тие објавија дека ќе станат родители, но овој пат очекуваат момче.

Пејачката на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира во зимска опрема.

-Снежна магија. Најубава на свет – Тара, напиша Ана на Инстаграм.

За потсетување, Ана претходната година заплови во брачните води со Даниел. Во декември претходната година ја добија ќерката Сена, а наскоро нивното семејство ќе прошири за уште член.

фото: Дамир Дервишагиќ/инстаграм/ана севиќ

Останати вести од Радио Милева