Радио Милева

Бредли Купер за „Halloween“ се маскираше во бабичка (фото)

Бредли Купер за „Halloween“ се маскираше во бабичка (фото)
фото: Профимедиа

Еден од најголемите холивудски заводници, Бредли Купер своето слободно време го поминува со ќерката Леа која ја доби од врската со Ирина Шајк.

Иако, Бредли и Ирина повеќе не се заедно, тие се посветни родители и се трудат максимално да бидат со својата ќерка.

Бидејќи вчера во Америка се славеше „Ноќ на вештерките“, Бредли и Леа се маскираа во костуми кои ги одбрала неговата ќерка.

фото: профимедиа

Имено, актерот и неговата наследничка во Њујорк се прошетаа како две бабички. Изгледа дека Бредли прави се за да ја направи среќна својата ќерка, а изгледа успеа во тоа бидејќи малото девојче не ја тргнуваше насмевката од лице.

фото: профимедиа

 

Останати вести од Радио Милева