Радио Милева

Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно (фото)

Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно (фото)
фото: гуливер геетим имагес

Откако во јуни ставија крај на нивната четиригодишна врска, актерот Бредли Купер и манекенката Ирина Шајк не се видени заедно.

Имено, како што пишува „Daily mail“ парот е уловен како заедно со нивната двегодишна ќерка Леа шетаат низ улиците во Њујорк.

Како што пишуваат медиумите, малото девојче прво се шетала со нејзиниот татко, а остатокот од денот го поминала со нејзината мајка.

Иако не се направени фотографии во моментот кога ја размениле ќеркета, очигледно е дека парот се сретнал за да меѓусебно ја разменат наследничката.

За потсетување, кога Ирина и Бредли раскинаа многумина ја обвинуваа Лејди Гага дека е виновна за нивното раскинување. Меѓутоа, никој од нив не ја откри вистинската причина за завршување на љубовната врска.

фото: гуливер гети имагес

Останати вести од Радио Милева