Радио Милева

Браво: Јелена Ѓоковиќ сподели фотографија како ја дои малата Тара! (ФОТО)

Браво: Јелена Ѓоковиќ сподели фотографија како ја дои малата Тара! (ФОТО)

Јелена Ѓоковиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ја дои ќеркичката. Таа уште еднаш покажа дека е пример за многу мајки.

Со овој потег таа им даде огромна поддршка на мајките кои се борат за тоа дека доењето во јавност е нормална работа.

Останати вести од Радио Милева