Радио Милева
еротична...

Брачениот пар Љуба Перучица-Катарина Колозеус при снимање на спотот не можел да ги контролира емоциите, иако биле вклучени камерите: Позата е иста, само амбиентот е друг (ВИДЕО)

Брачениот пар Љуба Перучица-Катарина Колозеус при снимање на спотот не можел да ги контролира емоциите, иако биле вклучени камерите: Позата е иста, само амбиентот е друг (ВИДЕО)

Популарниот пејач Љуба Перучица е човекот на кој многу мажи му позавидуваат… И тоа не толку заради кариерата, туку многу повеќе  заради атрактивната сопруга Катарина Колозеус.

Таа неодамна на сите им даде и причина повеќе да и завидуваат на нејзиниот сопруг, кој „Ѕвезда на Гранд“, но и несудена љубов на Александра Пријовиќ.

Имено, поранешната водителка деновиве ужива во сончањето. Таа го искористи убавото време за да направи „селфи“ во природа за своите следбеници на „Инстаграм“. На објавената фотографија Катарина изгледа повеќе од предизвикувачки.

Но не само кога е сама, туку и кога се заедно Катарина и Љуба изгледаат како да се до уши вљубени.

Впрочем позата најдобро говори… И да… Позата е иста, само амбиентот е друг.

На плажа, под вода, на лулашка, на брод…

Водителката го јавнала пејачот, седната во скут!

А колку е силна страста меѓу Љуба и Катарина, фановите можат сами да се уверат доколку го погледнат новиот спот на Перучица за песната „Еротична“, во кој ситуацијата е слична.

Брачениот пар не можел да ги контролира емоциите иако биле вклучени камерите. А и позата е иста, само амбиентот е друг!

Впрочем, самите погледнете колку е нивната љубов егзотична, а секапилната убавица – „Еротична“!

Фото: Инстаграм принтскрин/

Останати вести од Радио Милева