Радио Милева

Болно враќање во реалноста: „По Донатела Версаче, „падна“ на Вики“!

Болно враќање во реалноста: „По Донатела Версаче, „падна“ на Вики“!

Јелена Карлеуша не може да преболи што се врати од Милано во Србија, каде беше специјална гостинка на Донатела Версаче на миланската модна недела.

Пејачката се уште е под импресии од најпрестижното модно случување на светот, па враќањето во реалноста и падна тешко. Јелена се пожали на социјалните мрежи како накратко изгледа нејзиното секојдневие.

Versace Versace Versace #versacefashionshow #VersaceFW18

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

-Мојот живот од Донатела до Вики и назад- напиша карлеуша на Твитер, алудирајќи на честите расправии со Вики Миљковиќ во „Ѕвездите на Гранд“.

Останати вести од Радио Милева