Радио Милева
тешко погодени

Болни и стресни моменти: Цеца се појави целата во црно откако Анастасија го зауби бебето (фото)

Болни и стресни моменти: Цеца се појави целата во црно откако Анастасија го зауби бебето (фото)

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ го загуби своето бебе во петтиот месец од бременоста, а тажната вест ја сподели со јавноста нејзиниот партнер, Немања Гудељ и замоли за приватност.

Тажната вест го погодила целото семејство и блиските пријатели на двајцата, а нејзината мајка Цеца вчера дојде во црно на снимањето на „Ѕвездите на гранд“.

Обезбедувањето ја испрати пејачката од автомобилот до влезот на студиото каде набрзо започна и снимањето.

Цеца на себе инаку имаше големи црни очила за сонце со што го прикри лицето и очите како не би се виделе нејзините подочњаци доколку ги има и уморот на себе по стресниот период во животот.

И покрај тажните моменти во нејзиниот живот таа професионално реши да ги исполнува музичките обврски.

фото: Antonio Ahel/ATAImages/Instagram printskrin

TELEGRAF.RS

Останати вести од Радио Милева