Радио Милева
уживаат во одморот

Бојана Родиќ во жолто бикини: Вереницата на Шијан го покажа извајаното тело (фото)

Бојана Родиќ во жолто бикини: Вереницата на Шијан го покажа извајаното тело (фото)

Синот на пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шијан редовно на социјалните мрежи споделува дека ужива на одморот со Бојана Родиќ и нивниот наследник.

Имено, Шијан не го крие воодушевувањето од локацијата и неговото семејство дефинитивно ужива во одморот и бегството од горештините во градот.

Бојана Родиќ на една од објавите е во минијатурно бикини, а многумина коментираат дека изгледа подобро од било кога.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Инаку, парот го доби своето прво дете во август 2021 година, по име Зоран, таткото на Мирко.

Мајката на Мирко, Гоца во една прилика откри дека одлично се сложувала со снаата.

– Кај нас нема двоумење, разговараме како да сум ја родила. Никогаш не се караме, немаме несогласувања, затоа што сме на два одделни ката, секој е за себе, кога ќе ме поканат одам, кога ќе ги повикам доаѓаат. Кога ме канат на ручек, одам кај нив, кога готвам ги викам – рекла еднаш Гоца.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/bojana__rodic

Останати вести од Радио Милева