Радио Милева
во топ форма

Бојана Родиќ вака изгледа само еден месец по породувањето (фото)

Бојана Родиќ вака изгледа само еден месец по породувањето (фото)

Бојана Родиќ се породи пред еден месец и на свет го донесе синот Зоран Шијан, кој го доби со Мирко Шијан, синот на Гоца Божиновска.

Родиќ неодамна стана мајка, а сега покажа како изгледа еден месец по породувањето и сите се воодушевени од нејзината линија.

Имено, таа се облече во хеланки и мајца и ја покажа својата одлична фигура по породувањето.

Потсетуваме, парот сега живее во вилата во Сурчин, каде што имаат посебан кат за нив и бебето. Мирко во една прилика истакна дека во Бојана нашол се што бара во една девојка.

„Ништо не планирам, живееме спонатно. Го поминуваме најубавото време. што ни се прави во одреден момент, тоа го правиме“ изјави Мирко во 2020та

Останати вести од Радио Милева