Радио Милева
среќни

Бојана Родиќ излезе од породилиште: Мирко Шијан пресреќен позираше со синот и сопругата (фото)

Бојана Родиќ излезе од породилиште: Мирко Шијан пресреќен позираше со синот и сопругата (фото)

Мирко Шијан ги изнесе од болница Бојана Родиќ и синот Зоран Шијан, а нив била и сестрата на Бојана, Наташа.

Бојана била облечена во црвена комбинација, a на лицето имала темни очила за сонце.

Цело време Родиќ се смеела и позирала на фоторепортерите, додека Мирко го држел бебето и ја бакнувал Бојана.

Како што истакна Мирко, детето личи на него, тешко е и има црна коса. Инаку, откако се породи Бојана, во домот на Гоца Божиновска се направи голема забава на која присиствуваа и некои познати личности, меѓу кои и синот на Цеца, соппругот на сестрата на Бојана, Вељко Ражнатовиќ

фото: ана паунковиќ/курур.рс

Останати вести од Радио Милева