Радио Милева
Решен проблем

Бојан Маровиќ си пресади коса отако се соочил со проблем: „Си ја видов косата во рацете!“ (фото)

Бојан Маровиќ си пресади коса отако се соочил со проблем: „Си ја видов косата во рацете!“ (фото)

Пејачот Бојан Маровиќ, судејќи по фотографиите на социјалните мрежи, си пресади коса.

Имено, пејачот призна дека бил под стрес кога почнал да губи косата, па долго време бил ќелав, а дека дошло до голема промена покажуваат и неговите нови фотографии.

Сега Бојан почесто се слика и објавува фотографии на Инстаграм, а добива и бројни комплименти од припадничките на понежниот пол.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojan Marovic (@bojanmarovicofficial)

Бојан се прослави пред 20 години кога учествуваше на еден фестивал и освои се со својата балада, а беше и остана миленик на многу припаднички на понежниот пол.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojan Marovic (@bojanmarovicofficial)

-Најмногу ме погоди кога се разбудив во хотел, веќе не знаеш каде се будиш, кој град е. Отидов да се измијам и си ја видов косата во моите раце. Видов два печати на темето и потоа се свртев и реков тоа е тоа, крај на приказната, веќе никој не ми треба, се ќе направам сам, изјави еднаш Бојан за медиумите.

фото:Инстаграм бојан маровиќ

Останати вести од Радио Милева