Вистаграм

Бои што ќе бидат хит ова лето: Дали сте подготвени за овие храбри комбинации?

Бои што ќе бидат хит ова лето: Дали сте подготвени за овие храбри комбинации?

Станува збор за светла розова, жолта, зелена, виолетова и портокалова боја, но и за нивните малку понежни и пастелни варијанти.

Овие бои изгледаат многу живописно и привлечно на летните костуми, сакоа и панталони и пожелно е да ги комбинирате бидејќи оваа сезона ќе можете да видите интересни комбинации, на пример на портокалова и розова боја.

Ако сакате нешто поедноставно, можете да изберете едно парче облека во светла боја и да го комбинирате со бела боја или со тексас.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @thebreathefashion

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fashion Inspiration (@modeblogg)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Styleograph (@thestyleograph)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by glam-o-meter (@glamometer)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FASHION | BEAUTY | INSPO (@lookwis)